Ümraniye Tercüme Ve Dil Hizmetleri

Hizmetlerimiz

e-Posta Yazdır PDF

Yazılı çeviriler:

Yazılı her türlü metin (tıbbı çeviri, hukuki çeviri, ticari çeviri, pasaportlar, teknik çeviri, katalog, web-sitesi vb.) büyük bir titizlikle çevrilip, defalarca kontrol edildikten sonra müşteriyle anlaşılan zamanda teslim edilir. yazılı çevirilerde, belgenin yoğunluğuna göre çevirinin teslim tarihi kararlaştırılır.

Sözlü çeviriler:

İş görüşmeleri, yabancı misafir/müşteri karşılama, rehberlik, yurtdışı seyahat, konferans, toplantı ve sözlü tercüme konusundaki tüm ihtiyaçlarınızı karşılayabilecek sözlü tercümanlar temin etmekteyiz. Sözlü tercümelerde müşterilerimizin memnuniyeti göz önüne alınarak sıcak bir şekilde misafirlerle diyaloglar kurulmaktadır.

Simültane çeviri

Simültane çeviri bilindiği üzere oldukça zorlu ve büyük tecrübe gerektiren bir tercümedir. Konusunda uzman tercümanların yaptığı simültane tercümelerde, siz değerli müşterilerimizin isteklerinin en az 1 hafta öncesinden bizlere bildirmesi ve çeviri yapılacak olan konu hakkında tercümanımıza bilgi verilmesi gerekmektedir.

Zirve Ümraniye tercüme Anadolu yakasında tüm sanayi bölgelerine yakın olduğundan ulaşımı oldukça kolaydır. İmes, çekmeköy, dudulu, Çengelköy, şile, çakmak, tepeüstü, sarıgazi, Sultanbeyli, samandıra daha birçok yere yakın olduğundan çevirileriniz gün içerisinde elinizde olur. Motor kuryeyle iş yerinizden alınıp, tercüme büromuzda çevrildikten sonra güvenli bir şekilde yeniden sizlere ulaştırılır. Aynı zamanda Türkiye’nin her yerine çeviri hizmeti verilmektedir. Türkiye’nin neresinde olursanız olun zirve Ümraniye tercüme teknoloji sayesinde sizlere kolaylıkla hizmet verebilmektedir.  Belgelerinizi internet ortamından ya da kargo aracılığıyla bizlere ulaştırabilirsiniz.

Libya pasaportları

Son zamanlarda vize uygulamasını kaldıran ülkelerden biri olan Libya, sadece pasaportun Arapçaya çevirisini istemektedir. Zirve Ümraniye tercüme Libya pasaportlarınızı Arapçaya kısa bir sürede çevirmektedir. Sadece bir bardak sıcak çayınızı içene kadar çeviriniz hazırlanıp size teslim edilmektedir.

 
bizi-arayiniz
canli-destek
Bulunduğunuz Yer: Anasayfa HİZMETLERİMİZ

Bir Telefon Ile Tercume

Ümraniye Tercüme firması olarak bizi hemen telefondan arayıp  arayıp tercüme işlerinizi  sadece bir telefon ile yaptırabilirsiniz. 0216 335 24 06   Bir telefon kadar Uzağınızdayız.....