Ümraniye Tercüme Ve Dil Hizmetleri

Hakkımızda

e-Posta Yazdır PDF

Zirve-Ümraniye tercüme bürosu, küreselleşen dünyaya ayak uyduran ve sürekli kendini geliştiren bir tercüme bürosudur.70+ dilde kaliteli çeviri hizmeti veren Zirve-Ümraniye tercüme bürosu, siz müşterilerimize her zaman kaliteli hizmet vermeyi kendisine ilke edinmiştir. “zaman” kavramına dikkat eden zirve- Ümraniye tercüme bürosu, müşterilerimizin istediği ve müşterilerimize söz verdiği gün ve saatte çevrilen belgeleri defalarca kontrol ederek “0” hatayla teslim etmektedir. Zirve- Ümraniye tercüme bürosunun ilk hedefi müşteri memnuniyeti olduğu için bu konuda bütün çabayı göstermektedir. Bünyesindeki profesyonel ve tecrübeli tercümanlar ve güler yüzlü çalışanlarıyla sıcak bir ortamda siz müşterilerine hizmet vermektedir. Zirve- Ümraniye tercüme tüm çeviri konularında ( tıbbı çeviri, hukuki çeviri, ticari çeviri, libya pasaportlaqrı, teknik çeviri, katalog, web-sitesi vb.)sizlere profesyonel ve tecrübeli çevirmenleriyle hizmet sunmaktadır. Çeviri işinin ne kadar meşakkatli ve bir o kadar da hassas olduğunun bilincinde olan zirve-Ümraniye tercüme, bu konuda her türlü itinayı göstermektedir.

Zirve Ümraniye tercüme bürosu, 42 dilde noter yeminli tercüme bürosudur. Noter yeminli tercüme, hukuki alanda her türlü yasal haklara sahiptir. Tercümanların noter huzurunda yemin ederek aldıkları yemin zaptları, siz değerli müşterilerimizin noter olması gereken evraklarında sizlere yardımcı olacaktır. Noter yemini olmayan tercümanların çevirilerini noter onaylamaz. Tercüme bürosunun çalıştığı noterden alınan yemin zabıtlarıyla tercümanlar size adliyelerde, resmi makamlarda sadık bir çeviriye bağlı kalarak yardımcı olmaktadır.

 
bizi-arayiniz
canli-destek
Bulunduğunuz Yer: Anasayfa HAKKIMIZDA

Bizi Destekleyin

sitemize_destek_verin
Sitemizin vermiş olduğu hizmetten memnun kaldıysanız ve bize destek vermek istiyorsanız şunları yapabilirsiniz.

Sitemizi Kesfedin

sitemizi-kesfedin
Sitemiz üzerinden online olarak Fiyat öğrenebilirsiniz  ve Ayrıca canlı Destek hizmetimizden faydalanabilirsiniz.

Bize Ulasin

email

Bize mail adresimizdende ulaşabilirsiniz info@umraniyetercume.com maillerinizi ve sorularınızı gönderebilirsiniz.

Bir Telefon Ile Tercume

Ümraniye Tercüme firması olarak bizi hemen telefondan arayıp  arayıp tercüme işlerinizi  sadece bir telefon ile yaptırabilirsiniz. 0216 335 24 06   Bir telefon kadar Uzağınızdayız.....