Ümraniye Tercüme Ve Dil Hizmetleri

Simultane çeviri

e-Posta Yazdır PDF

Simültane çeviri

Simültane çeviri bilindiği üzere oldukça zorlu ve büyük tecrübe gerektiren bir tercümedir. Konusunda uzman tercümanların yaptığı simültane tercümelerde, siz değerli müşterilerimizin isteklerinin en az 1 hafta öncesinden bizlere bildirmesi ve çeviri yapılacak olan konu hakkında tercümanımıza bilgi verilmesi gerekmektedir.

Zirve Ümraniye tercüme Anadolu yakasında tüm sanayi bölgelerine yakın olduğundan ulaşımı oldukça kolaydır. İmes, çekmeköy, dudulu, Çengelköy, şile, çakmak, tepeüstü, sarıgazi, Sultanbeyli, samandıra daha birçok yere yakın olduğundan çevirileriniz gün içerisinde elinizde olur. Motor kuryeyle iş yerinizden alınıp, tercüme büromuzda çevrildikten sonra güvenli bir şekilde yeniden sizlere ulaştırılır. Aynı zamanda Türkiye’nin her yerine çeviri hizmeti verilmektedir. Türkiye’nin neresinde olursanız olun zirve Ümraniye tercüme teknoloji sayesinde sizlere kolaylıkla hizmet verebilmektedir.  Belgelerinizi internet ortamından ya da kargo aracılığıyla bizlere ulaştırabilirsiniz.

 
bizi-arayiniz
canli-destek
Bulunduğunuz Yer: Anasayfa

Bir Telefon Ile Tercume

Ümraniye Tercüme firması olarak bizi hemen telefondan arayıp  arayıp tercüme işlerinizi  sadece bir telefon ile yaptırabilirsiniz. 0216 335 24 06   Bir telefon kadar Uzağınızdayız.....